Partner Strategiczny Stowarzyszenia na Rzecz Promocji Dolnego Śląska

Współorganizator

 

Partnerzy


 

Projekt jest współfinansowany z Budżetu Samorządu Województwa Dolnośląskiego

 

Wybitny naukowiec i maratończyk – prof. dr hab. Jan Chmura

WYRÓŻNIENIE SPECJALNE

011 chmuraProf. dr hab. Jan Chmura, nauczyciel akademicki, specjalista z zakresu fizjologii wysiłku fizycznego i teorii sportu, maratończyk. Urodzony w 1949 r. w Dąbrowie Tarnowskiej.

Czytaj więcej...

Firma SIRBUD za wkład w rozwój funkcji turystycznej jeziora w Zagórzu Śląskim

WYRÓŻNIENIE SPECJALNE

010 sirbudFirma „Centrum Budowlane SiRbud Dorota Barańska, Daniel Sip Spółka Jawna” powstała w 1999 r. Jednak swoje początki miała w już roku 1988, kiedy to została utworzona Firma „SiRbud” zajmująca się produkcją betonu oraz wyrobów betonowych, a także generalnym wykonawstwem przedsięwzięć budowlanych.

Czytaj więcej...

Fundacja Ewangelickie Centrum Diakonii im. ks. Marcina Lutra

DLA NAJLEPSZEJ DOLNOŚLĄSKIEJ ORGANIZACJI POZARZĄDOWEJ

007 diakoniaFundacja Ewangelickie Centrum Diakonii i Edukacji im. ks. Marcina Lutra od 20 lat prowadzi działalność oświatową oraz działalność w zakresie pomocy społecznej. Realizując swoje zadania statutowe współpracuje z władzami Wrocławia i województwa dolnośląskiego, organizacjami rządowymi i pozarządowymi oraz ośrodkami o podobnych zadaniach w kraju i za granicą.

Czytaj więcej...

ZPB Kaczmarek Sp. z o.o. Sp.k.

DLA DOLNOŚLĄSKIEJ FIRMY NAJLEPIEJ WSPÓŁPRACUJĄCEJ
ZE SPOŁECZNOŚCIĄ LOKALNĄ

009 zpb kaczmarekZPB Kaczmarek – firma z ideą, powstała 36 lat temu. Firma przeszła wiele etapów technologicznych, od prostych narzędzi, do nowoczesnych maszyn zapewniających wysoką jakość i precyzję wykonania tworzonych produktów.

Czytaj więcej...

Klub LKS Stragona za rozwój WKKW w Polsce

DLA NAJLEPSZEGO PRZEDSIĘWZIĘCIA TURYSTYCZNEGO
LUB ORGANIZATORA MASOWYCH IMPREZ
KULTURALNYCH, REKREACYJNYCH LUB SPORTOWYCH

008 stragonaKlub LKS Stragona Strzegom istnieje ponad 45 lat. Na co dzień zajmuje się szkoleniem dzieci i młodzieży, jednak słynie przede wszystkim z organizacji imprez jeździeckich we wszechstronnym konkursie konia wierzchowego (w skrócie WKKW).

Czytaj więcej...